24 Kasım 2009 Salı

Öğretmenler Günü Hediyesi...Cupcake'ler


Bugün öğretmenler günü...Hayatımızı anne/babalarımızdan sonra en çok etkileyen kişiler. benim öğretmenlerim çok değerliydi. Özellikle ilkokul öğretmenimin değeri tartışılmaz. Hayatımın her zorlu dönemecinde yanımdaydı. Umarım kızlarımda öğretmenleri konusunda benim kadar şanslı olurlar...

Dün gece bu cupcakeleri kızlarımla birlikte hazırladık Burcu öğretmenimize vermek için. Önce uğur böceği yapmak istediler : )))Neyse ki sonra biraz da benim önerilerim doğrultusunda kelebek olsun üstünde dediler. Bu sabah sevinç içinde götürdüler. Burcu öğretmenimiz kreş değişikliğimiz nedeniyle henüz 2 aylık öğretmenleri. Ama öyle çok sevdirdi ki kendisini... Sanırım kızlarımda değerli öğretmenlere sahip olmanın keyfni çıkaracaklar hayatlarının tüm evrelerinde...Cupcakelerimiz; portakallı/kakaolu kek içerisi bitter çikolatalı ganaş krema ile tatlandırıldı. şeker hamurumuz da portakal aromasıyla tatlandırıldı.
Tüm öğretmenlerimizin; öğretmenler günü kutlu olsun...

5 yorum:

karamelam dedi ki...

canım çok şirin olmuş kekleriniz. aslında kılzarımızın ilk öğretmeni bizsayılırız di mi? tüm annelerin ve öğretmenlerin günü kutlu olsun.

SİHİRLİ ŞEKERLER BUTİK KURABİYE TASARIM dedi ki...

cıvıl-cıvıl harika olmuş....ellerinize sağlık...
sevgilerimle..

PASTASEHRİ dedi ki...

Sihitrişekerler teşekkür ederim

Güzinciğim evet haklısın o zaman önce bizim kutlu olsun : ))

Leyla dedi ki...

Çok,çooook güzeller.Ben de istiyorum bu şeker hamurunu kullanmayı,ama nasıl yapılır bilmiyorum,yapımının anlatıldığı özel bir yer var mı bloğunda? başarılar,sevgiler..

PASTASEHRİ dedi ki...

Leyla merhabalar; şeker hamuru yapımı ile ilgili yazmamışım sanırım bulamadım çünkü. mail adresini gönderirisen sana yardımcı olurum

 
Pasta Şehri Blog Design By GeCe and Bella Design