16 Temmuz 2010 Cuma

Soft Bowl Etkinliği ve Dönüş


Haftalar süren ayrılık sonrası tekrar merhaba...
Uzun bir seyahat ve ertesinde süren yoğunluk ve yorgunluk nedeniyle yazamadım. Ama bu arada hafta sonu düzenlenen ve Ankara için bir ilk olan bir etkinliğe katılma şansım oldu.
Soft Bowl silikon kalıplar ve mutfak gereçlerinin yapmış olduğu "Ankaralı blog yazarları etkinliği " için öncelikle soft bowl yetkililerine, kalıplar hakkında bizleri bilgilendiren Selami bey'e, kendisini tanıdığım için çok mutlu olduğum 10 parmağında 10 marifet sevgili  Hayal hanıma, ve tabi bizlere oldukça leziz bir menü sunan ve ev sahipliği yapan sımsıcak bir ortamı olan Cafe Mu' nun sahibesi Ünzile hanıma çok çok teşekkür ediyorum.

Ankaralı blog yazarlarının azımsanmayacak sayıda olduklarını görünce yeni etkinlikler içinde bu bir örnek olur diye düşünüyorum. Ve daha önceden takip ettiğim, etmediğim bir çok yeni kişi ile tanışmak ayrıca keyifliydi.
Soft bowl bizi hem ağırladı, hem bilgilendirdi hemde kucak dolusu hediye ile bizi uğurladı.

Bu arada Çin oldukça egzotik ve uzak bir ülke, detayları başka bir yazıda ve hatta başka bir blogda yazacağım. Hangi blog bu sürpriz olsun : )))

2 yorum:

SelServis dedi ki...

Vallahi canım bir an başlığı görünce etkinlik için İstanbula falan gittin sandım :) Demekki firmalar İstanbul dışında başka şehirlerdede blogger olduğununun farkına varmış :)))
Rumuz kıskanç İzmirli blogger :))))

birdutmasali dedi ki...

hoşgeldiiin :)

 
Pasta Şehri Blog Design By GeCe and Bella Design